křovinořez Stiga SBC 645 KD Kawasaki Zobrazit větší

křovinořez Stiga SBC 645 KD Kawasaki

288321002/14

Nový produkt

Křovinořez poháněný zážehovým motorem o obsahu 45,4 cm3 s rovnou hřídelí, rukojeťmi ve tvaru řidítek a záběrem sečení 43 cm. Dodáváno s hlavou Tap&Go a kovovým nožem 3T.

Více informací

11 990,00 Kč s DPH

Více informací

Křovinořez poháněný zážehovým motorem o obsahu 45,4 cm3 s rovnou hřídelí, rukojeťmi ve tvaru řidítek a záběrem sečení 43 cm. Dodáváno s hlavou Tap&Go a kovovým nožem 3T.
  • 2TAKTNÍ ZÁŽEHOVÝ MOTOR O OBSAHU 45,4 CM3
  • RUKOJEŤ VE TVARU ŘIDÍTEK
  • DĚLENÁ HŘÍDEL SE ZESÍLENOU ANTIVIBRAČNÍ PODPĚROU
  • ZÁBĚR SEČENÍ 43 CM
  • DVOUSTRUNNÁ HLAVA TAP&GO (PRO) A NŮŽ 3T JSOU SOUČÁSTÍ DODÁVKY
  • POHODLNÝ DVOJITÝ POSTROJ JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY

Křovinořez STIGA SBC 645 KD má 2taktní zážehový motor KAWASAKI o obsahu 45,4 cm3 (1,4 kW). Tento křovinořez je optimálně vyvážený a má vynikající poměr hmotnosti a výkonu. Má rukojeti ve tvaru řidítek pro naprostou kontrolu nad strojem a dvojitý postroj, který zaručuje pohodlí při používání. Sklon dvojité rukojeti lze snadno nastavit praktickou sponou a bez potřeby nástrojů, přičemž rukojeť může být nastavena tak, aby se zmenšil prostor obsazený výrobkem během přepravy. Měkká protiskluzová pryžová rukojeť zajišťuje pohodlnou a bezpečnou manipulaci. Funkce Easy Start umožňuje nastartování křovinořezu rychle a bez námahy. Model SBC 645 KD je vybaven systémem pro kontrolu vibrací (VCS) a 0,9l palivovou nádrží s ochranou proti nárazům. Jednoduché otevření krytu filtru umožňuje rychlé čištění vzduchového filtru a běžnou údržbu. Zesílená hřídel činí stroj robustnějším a snižuje vibrace, takže je stroj vhodný pro náročné a déle trvající úkoly při zachování vysoké úrovně uživatelského komfortu. Nejnovější generace dvoustrunné hlavy Tap&Go rychle uvolňuje strunu jednoduše klepnutím hlavou o zem. Trojzubý nůž TRI ARC o průměru 255 mm je ideální pro řezání křovin.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: