Zobrazit větší

kávomlýnek 1930 22cm dřev.

210051

Nový produkt

Jako všechny dřevěné mlýnky Lodos je i model 1930 vyráběn s velkým podílem ruční práce, pro spojování jednotlivých dřevěných dílů se přitom už více než 90 používá stále tentýž

Více informací

Tento produkt již není na skladě

1 290,00 Kč S DPH

1.2 kg
Doručení: Na dotaz

Více informací

způsob výroby: tělo vyrobeno tradičním postupem – cinkovým (zub na zub) spojem
materiály: z kvalitního bukového dřeva, kovové části vyvedeny ve zlatém či stříbrném odstínu
Plynulé nastavení hrubosti mletí – od velmi hrubého po velmi jemné
Tradiční český výrobek, vyrobeno v tuzemsku

Ruční kávomlýnek klasického střihu s otevřenou násypkou je vhodný pro ty, kdo již mají s ručním mletím kávy zkušenost a vědí, jak zacházet s mlýnkem, kde kávová zrna nejsou kryta víčkem.

Přednosti tohoto krásného a elegantního mlýnku? Pevné dřevěné tělo, odolný mlecí strojek s mlecími kameny z oceli a široká i dobře dostupná násypka z mosazi.
Lodos 1930 využijete pro velmi časté mletí kávy, i při použití několikrát denně vydrží dlouhá desetiletí bez viditelného opotřebení dřevěných částí či mlecích kamenů z kalené oceli.
Přitom je prakticky bezúdržbový. Stačí občas zvenku otřít, zvnitřku vyfoukat zbytky kávy.

Jako všechny dřevěné mlýnky Lodos je i model 1930 vyráběn s velkým podílem ruční práce, pro spojování jednotlivých dřevěných dílů se přitom už více než 90 používá stále tentýž postup – cinkový spoj zdobený intarzií. Kávomlýnek Lodos 1930 má jednoduché a plynulé nastavování hrubosti mletí – otočte regulační maticí pod kličkou a umelete kávu dostatečně jemnou pro pravé italské espresso i hrubší do french pressu či dripperu.

2 dalších produktů ve stejné kategorii: