Zahradní traktor Swift 372e Zobrazit větší

Zahradní traktor Swift 372e

2T0250481/ST1

Nový produkt

Zjednodušte komplexní péči o trávník díky výjimečné manévrovatelnosti a kompaktní konstrukci sekačky STIGA Swift.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

119 990,00 Kč S DPH

Doručení: Na dotaz

Více informací

Sečení trávníku by mělo být radost, ne starost a dřina. STIGA Swift má šířku pouze 73,5 cm a vnější poloměr otáčení 1,62 m, takže vám umožní se protáhnout úzkými mezerami a kolem členitých květinových záhonů. Vaše zahrada tak bude v mžiku zase čistá a uklizená. A protože využívá nejnovější akumulátorovou technologii STIGA ePower, můžete se rozloučit se zplodinami, vibracemi i hlukem – což ocení i sousedé.

Každý ze čtyř samostatných akumulátorů STIGA ePower má inteligentní synchronizaci, která má za úkol zvyšovat výkon, prodlužovat dobu chodu a zachovávat výdrž akumulátorů tak, abyste se na ně
 mohli dlouhodobě spolehnout. Akumulátory můžete používat i na jiném nářadí, konkrétně na STIGA ePower řad 500, 700 a 900. Sekačka Swift může sekat i pouze se třemi akumulátory a k jízdě si vystačí se dvěma.
A co víc, je navržena pro všechny úrovně sečení. Jen se posaďte, stiskněte tlačítko pro spouštění a s chutí do toho. Díky velmi nízkému těžišti a lehkému řízení je i to nejnáročnější sečení jednoduchou prací – a pokročilá ergonomie vám zajistí pohodlí a bezpečí v každé situaci.

S novým funkcí STIGA Smart Cutting Mode si můžete vybírat z třech otáček nože a přizpůsobovat se tak náročnosti úkolu. Protiběžné nože pracují v důmyslné součinnosti s přepracovaným žacím ústrojím a výsledkem je lepší střih. Nová kombinace polypropylenových a tlumicích prvků zrychluje proudění vzduchu pro výkonnější sání trávy a tišší sečení. Tráva odchází od nože skrytým tunelem přímo do sběrného koše, takže se efektivněji sbírá a ukládá.

Připojte se k aplikaci STIGA.GO a na virtuální palubní desce zjistěte například, kolik kapacity akumulátoru zbývá. Nebo pomocí funkce inteligentního nabíjení STIGA jednoduše naplánujte čas na energeticky nejúčinnější dobití akumulátorů.

Výkon-2 kW
Typ pohonu-Lithium-iontová baterie
Doba nabíjení-3 h
Kapacita baterie-25 Ah
ePower-Ano
Bateriový kit-Součástí
Napětí-48 V
Typ baterie-Lithium-ion
Lithium baterie jmenovitá energie-1100 Wh
Počet článků-120
Nabíjecí proud-4 A
Nabíjecí systém-External charger
Kontrola teploty-Ano - snímač teploty
Maximální pracovní plocha-2000 ㎡