SBC 700 D AE Zobrazit větší

SBC 700 D AE

277210008/ST1

Nový produkt

Plnohodnotný akumulátorový křovinořez STIGA SBC 700 D AE vám dává konstantní výkon a rychlost kontrolu. S baterií E-Power 440 48V 4Ah a pokročilým 500W bezkartáčovým motorem získáte až 60 minut nepřetržitého sekání.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

8 790,00 Kč S DPH

Doručení: Na dotaz

Více informací

Plnohodnotný akumulátorový křovinořez STIGA SBC 700 D AE vám dává konstantní výkon a rychlost kontrolu. S baterií E-Power 440 48V 4Ah a pokročilým 500W bezkartáčovým motorem získáte až 60 minut nepřetržitého sekání. Každá část tvoří stroj pevným, vyváženým a bezpečným. Hák popruhu můžete připnout do pěti poloh, což je ideální pro práci ve svahu a členitém terénu.

  • PRVNÍ OPRAVDOVÝ AKUMULÁTOROVÝ KŘOVINOŘEZ STIGA NAVRŽENÝ PRO EFEKTIVNÍ PRÁCI BEZ KABELŮ
  • PĚT POLOH UCHYCENÍ HÁČKU POSTROJE PRO OPTIMÁLNÍ VYVÁŽENÍ PŘI POHYBU
  • OVLÁDACÍ PANEL NA RUKOJETI S LED DISPLEJEM PRO BEZPEČNÉ SPUŠTĚNÍ A OVLÁDÁNÍ RYCHLOSTI
  • I S ROBUSTNÍ SLITINOVOU PŘEVODOVKOU VÁŽÍ POUZE 5,5KG
  • DVOUSTRUNOVÁ HLAVU PRO OBSEKÁVÁNÍ A 3T NŮŽ PRO SILNĚJŠÍ NÁLETY
  • 48V 4AH BATERIE A NABÍJEČKA - PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ

STIGA SBC 700 D AE je prvním opravdovým křovinořezem napájeným akumulátorem a s váhou pouhých 5,5kg . Doporučená 48V 4Ah baterie poskytuje až 60 minut nepřetržité práce na jedno nabití. Jeho robustní, ale lehká ergonomická konstrukce a inteligentní funkce snadno splní i ty nejnáročnější úlohy. Nerovnoměrný terén, strmý svah nebo hluboký příkop? Díky pěti pozicím háku postroje vám tento křovinořez poskytuje rovnováhu a kontrolu, ať jste kdekoli. Pomocí ovladače na rukojeti s LED displejem a spouštěcím spínačem plynule regulujete rychlost podle potřeb. Duální strunovou hlava Bump & Work nebo 3T čepel vám pomohou zdolat i ty náročnější úkoly. S šířkou záběru 38 cm a vysokým točivým momentem může tento křovinořez snadno sekat hustou, vysokou a dokonce i mokrou trávou.