O nás

Ve společnosti Praktik Market se prodeji zahradní techniky a elektrického ručního nářadí věnujeme už více než 20 let. Společnost navázala na činnost OSVČ pana Jaroslava Šťávy, který dlouhá léta působil na Petrském náměstí v Prostějově. Přestěhování do větších prostor nám umožnilo nejen rozšířit stávající sortiment, tedy zahradní techniku, sekačky na trávu, ruční nářadí a jeho příslušenství, ale také poskytnout nabídku v oblasti železářství, spojovacího materiálu, svářecí techniky a brzy i elektro materiálu.
Součástí našeho sortimentu je také kotevní technika, stavební chemie a další vybavení pro kutily i profesionály. Kromě samotného prodeje poskytujeme i doplňkově služby. Rádi pro vás zajistíme potřebný záruční a pozáruční servis. V oblasti zahradní techniky sázíme na osvědčené značky STIGA, Partner, McCULLOCH, Husqvarna aJonsered. V naší nabídce najdete bezpočet výrobků, které zajistí, že vaše práce na zahradě bude příjemnější a efektivnější. Dodáváme křovinořezy, travní sekačky i sekací traktůrky. Pořídit si od nás můžete odmechovače, foukače, kultivátory, nůžky na plot a dlouhou řadu dalšího vybavení pro péči o zahradu.
Dodáváme elektrické ruční nářadí a další vybavení.Potřebujete novou vrtačku? Chcete si pořídit novou brusku či frézu? Správné vybavení je základem smysluplné práce. V nabídce našeho obchodu na vás čeká elektrické ruční nářadí v širokém výběru. Pomůže vám dosáhnout skvělých výsledků bez zbytečné dřiny. Nabízíme především výrobky značek DeWALT, Makita, BOSCH, STIGA, Husqvarna, STIHL a Metabo. Součástí našeho sortimentu je také kotevní technika – od hmoždinek přes vruty až po kotvy. Pořídit si od nás můžete rovněž produkty stavební chemie, jako jsou tmely, lepidla nebo aplikátory.