Travní sekačky

Slevy

 • BGA 100
  BGA 100

  Nenápadný provozním hlukem,...

  11 680,00 Kč 11 690,00 Kč S DPH

Informace

Travní sekačky

Ten nejtradičnější způsob sečení trávníku. Sortiment sekaček na trávu STIGA je určený těm, kteří si zakládají na správné péči o trávník. Stačí si vybrat druh pohonu, systém sečení, potřebné funkce i míru pohodlí – v našem sortimentu si to pravé řešení vybere každý.

Travní sekačky Počet produktů: 20

Podkategorie

 • Sekačky benzínové

  Benzínové sekačky na trávu STIGA jsou vysoce kvalitní produkty, ve kterých se snoubí síla, komfort, odolnost a přesnost při sečení. Sběrné koše, mulčovače, boční nebo zadní výhoz – nabídneme vám přesně takové řešení, které pro svou zahradu potřebujete.

 • Sekačky elektrické

  Elektrické travní sekačky

  Elektrické sekačky na trávu STIGA jsou ideální pro ty, kdo chtějí o trávník pečovat s lehkým a kompaktním nářadím, které se snadno používá. Sekačky z této řady nespalují benzín a neprodukují emise – jsou tedy šetrné k životnímu prostředí.

 • Sekačky akumulátorové

  Bateriové travní sekačky

  Akumulátorové sekačky na trávu jsou stejně výkonné jako ty benzínové – rozhodně nijak nezaostávají. Rozdíl je v tom, že o trávník bude pečovat produkt šetrný k životnímu prostředí, který nemá kabely, nepotřebuje benzín, nekouří, není tak hlučný ani tolik nevibruje a vystačí si s minimální údržbou.

Zobrazeno 1 – 20 z 20 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 20 položek