Svařovací dráty

Svařovací dráty KOWAX - zabiják vlajkových lodí v dané třídě. Osvědčená kvalita za rozumnou cenu. Poměr cena/výkon je roven 120%. Ve svařovacích drátek je možnost volit mezi specifikací SG2, SG3 (135), v materiálu nerez, elektrody (111).G3Si1 a G3Si4. Svařovací dráty jsou jen nejvyšší kvality a maximální technickou podporou. pWPS, WPQR, WPS je s...

Svařovací dráty KOWAX - zabiják vlajkových lodí v dané třídě. Osvědčená kvalita za rozumnou cenu. Poměr cena/výkon je roven 120%. Ve svařovacích drátek je možnost volit mezi specifikací SG2, SG3 (135), v materiálu nerez, elektrody (111).G3Si1 a G3Si4. Svařovací dráty jsou jen nejvyšší kvality a maximální technickou podporou. pWPS, WPQR, WPS je samozřejmosti. Poměděné i nepoměděné přídavné materiály pro svařování většiny konstrukčních ocelí. (možnost kombinace). Možnosti balení jsou cívky a sudy. Materiál má Certifikaci TUV, CE, DB. Se svařovacími dráty kowax lze svařovat ve všech polohách (PA, PB, PC, PD, PE, PF).  Průměry přídavných mat. (mm) 0,8 – 1,0 – 1,2 – 1,6.
Zkoušená kvalita ve všech směrech, vysoké hodnoty KV, KCV, A, Z, Rm za různých teplot.

Atesty, prohlášení o vlastnostech, DB, CE +  veškeré podklady jsou samozřejmosti a naleznete je v detailu každého produktu. 
KOWAX Speed Road zabiják vlajkových lodí v dané třídě. Revoluční svářecí drát zkoušený v nezávislých zkušebnách. Nejlepší přídavný materiál na trhu.
Ke svařovacím drátům nezapomeňte přikoupit ekonomicky výhodné a ekologické separační spreje, či pasty, nebo je možno zvolit separační superkoncentrát.

Zobrazit

Svařovací dráty Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek